Berg gokarty akcesoria

Aktywne filtry

Akcesoria do gokartów na pedały Berg

Na pewno poznałeś już firmę Berg – lidera w produkcji bezpiecznych i wygodnych gokartów na pedały. Być może nawet jesteś już właścicielem tej wspaniałej zabawki? Jeśli chcesz, aby Twój gokart był naprawdę wyjątkowy, zapoznaj się z ofertą akcesoriów Berg.

Producent wyszedł naprzeciw potrzebom użytkowników. Wśród dodatków znajdziesz nie tylko praktyczne akcesoria przedłużające żywotność Twojego pojazdu, takie jak zderzaki czy koła zapasowe. Berg oferuje też szeroki wybór dodatków poprawiających bezpieczeństwo użytkownika i jego widoczność na drodze. Możesz znaleźć tu różnego rodzaju oświetlenie i odblaski na przód i tył pojazdu, a nawet pomarańczowy migacz!

Jednak najciekawsze produkty to zawsze akcesoria do zabawy. W tej kwestii wyobraźnia inżynierów Berga nie ma ograniczeń. Do swojego gokarta możesz podczepić nie tylko różnego rodzaju przyczepki i dodatkowe siedzenia. Producent w swojej ofercie ma m.in. doczepianą koparkę, a nawet spychacz! Pojazd możesz wyposażyć również w… syrenę policyjną i megafon. Ze zwykłego, grzecznego gokarta możesz stworzyć więc prawdziwego potwora i postrach szos! Zwłaszcza starsze dzieci docenią nowe możliwości, które dostanie ich gokart.

Berg daje dużo możliwości spersonalizowania swojego pojazdu. Możemy zakupić m.in. podkładki pod własne tablice rejestracyjne, czy różnego rodzaju chorągiewki i koszyczki. Producent dąży do tego, aby każdy użytkownik jego gokartów mógł stworzyć pojazd swoich marzeń. Gokarty na pedały Berg zostały stworzone, aby służyć przez lata. Gdy więc znudzi Ci się wygląd pojazdu, odpicuj go nowymi akcesoriami!