Berg gokarty Classic

Aktywne filtry

Gokarty na pedały Berg Classic

Szukasz gokarta o najwspanialszych właściwościach jezdnych? Poznaj gokarty Berg Classic cechujące się perfekcyjnie dopracowaną skrzynią biegów BFR! Przekładnia umożliwia jazdę w przód, do tyłu, a także skuteczne hamowanie. Jej płynne działanie zadowoli nie tylko dzieci, które dopiero poznają gokarty na pedały, ale także wymagających dorosłych. Tak! Dorośli też mogą poszaleć na modelach z tej serii. Gokarty Berg Classic posiadają bowiem regulowane siedzenia, a do tego przystosowane są do kierowcy ważącego nawet 100kg!

A może chciałbyś, a gokart posiadał dodatkowe siedzenie dla pasażera? Niektóre pojazdy z serii Classic umożliwiają takie rozwiązanie. Ponieważ są szablonowym produktem firmy Berg, możesz dokupić do nich jeszcze inne, ciekawe akcesoria i spersonalizować swój pojazd. Gokarty na pedały Berg z tej serii są niezwykle wytrzymałe. Sprawdzają się więc świetnie nie tylko jako domowe zabawki ogrodowe, ale również w wypożyczalniach, używane komercyjnie. Kupując ten model możesz być pewien, że posłuży niezawodnie przez długie lata.

Linia Berg Basic to proste, bezpretensjonalne konstrukcje. Spokojna niebiesko-szara kolorystyka sprawia, że są atrakcyjne dla starszych dzieci, ale również nastolatek czy dorosły może czuć się na nich komfortowo. Wybierz model Classic, jeśli szukasz czegoś więcej niż małego, słodkiego gokarta dla malucha. Zagwarantuje Ci on moc wrażeń, precyzję i łatwość prowadzenia. Ten model idealnie przygotuje dziecko do przejechania pierwszych metrów w prawdziwym gokarcie z silnikiem.