Berg gokarty Compact

Aktywne filtry

Gokart na pedały Berg Rally...

Dzięki atrakcyjnym kombinacjom kolorów i zwartemu kształtowi BERG Rally Pearl przyciąga wzrok w okolicy. Dzięki małemu promieniu skrętu ten gokart z pedałem jest szczególnie łatwy w manewrowaniu. Rally Pearl jest wyposażony w system BFR, który umożliwia jazdę do przodu, hamowanie i...

Cena 2 387,00 zł

Gokarty na pedały Berg Compact

Poznaj ikonę klasyki! Gokarty Berg Compact to legenda wśród produktów tej firmy. Cechują się wyjątkową wytrzymałością. Są tak solidne i długotrwałe, że często można spotkać je w wypożyczalniach, gdzie są używane na co dzień. Mają kompaktowe rozmiary, łatwo się je prowadzi i są niezwykle zwrotne. Dedykowane są dla starszaków w wieku od 5 do 12 lat. Mają duże możliwości regulacji – pojazd będzie rósł wraz z Twoim dzieckiem.

Gokarty Berg Compact to zakup na lata. Jeśli szukasz produktu, który ma posłużyć dziecku dłużej, ten model nie ma sobie równych. Zabawki ogrodowe muszą radzić sobie w różnych warunkach atmosferycznych, a seria Berg Compact jest wyjątkowo odporna na każde z nich. Koła można pompować, aby jak najlepiej wykorzystywać ich możliwości. Ten gokart sprawdzi się świetnie nie tylko w ogrodzie i parkowej alejce, ale również na trudniejszej nawierzchni jak żwir lub droga leśna.

Gokarty na pedały Berg oczywiście muszą cechować się też odpowiednim designem.Wybierz dla swojego dziecka jeden z dwóch kolorów: niebieski lub różowy. Oba odcienie są dość intensywne, co zwiększa widoczność pojazdów na drodze.

Seria Berg Compact jest idealnym wyborem dla tych, którzy szukają niezawodnego gokarta na parę lat. Jeśli cenisz sobie perfekcyjną jakość wykonania i chcesz, by wymarzony pojazd nigdy nie zawiódł Twojego dziecka – wybierz ten model. Jest on idealnie wyważonym kompromisem między jakością, ceną a klasycznym designem. Berg to marka dla Ciebie i Twojego dziecka, jeśli ponad wszystko stawiacie bezpieczeństwo i niezawodność.