Berg gokarty części zamienne

Aktywne filtry

Części zamienne do gokartów na pedały Berg

Gokarty na pedały Berg użytkuje się bardzo intensywnie. I dobrze! Do tego właśnie zostały stworzone! Chociaż inżynierowie konstruują i budują je tak, by posłużyły przez długie lata, czasami zdarza się, że zbyt mocno uderzymy pojazdem o krawężnik, lub trafimy na wyjątkowo paskudną dziurę w drodze. Takich nieplanowanych zdarzeń nie wytrzymują nawet koła samochodowe, nic więc dziwnego, że i w gokartowym może pojawić się usterka. Jednak w przeciwieństwie do samochodu, w gokarcie wymiana koła, czy jakiejkolwiek innej części trwa chwilę i poradzi sobie z nią nawet najmniej uzdolniony technicznie dorosły.

Berg przewidział takie sytuacje wypuszczając swoje modele na rynek. Dlatego też wraz z nimi oferuje szeroki asortyment części zamiennych do swoich pojazdów. Dzięki nim możemy szybko usunąć drobne i większe usterki takie jak pęknięta dętka, całe koło, ale również pękniętą oś. Wśród części zamiennych Berg oferuje zapasowe uchwyty, foteliki i kierownice.

W asortymencie części zamiennych możemy znaleźć też plastikowe elementy, które po kilku latach mogą się odbarwiać od słońca lub przy niefortunnym uderzeniu - pęknąć. Berg oferuje nie tylko elementy wpływające na bezpieczeństwo pojazdu, jak wszelkiego rodzaju obudowy na przekładnie, ale również elementy ozdobne, taki jak błotniki czy spoilery.

Częstym problemem w intensywnym użytkowaniu sprzętu są pojawiające się na nim rysy. Nawet w tym wypadku Berg chce dopieszczać swoich najmłodszych klientów. W sklepie można zakupić różnego rodzaju zaprawki i spraye, które pozwolą na przywrócenie gokartowi jego pierwotnego blasku.