Berg gokarty do wypożyczalni

Aktywne filtry

Gokart na pedały dla...

BERG opracował fajny BERG X-ite dla fanów gokartów na pedały. Akcenty graficzne pochodzą z linii silnika motocross, dzięki którym ten model gokarta na pedały jest bajerancki. Detale, takie jak specjalna naklejka na ramie, uzupełniają całość. Gokart BERG X-ite posiada wahliwą oś, dzięki której...

Cena 2 899,00 zł

Gokarty do wypożyczalni

Jeśli planujesz wyposażyć swoją wypożyczalnię w nowe gokarty na pedały Berg, kup sprzęt najwyższej jakości. Twoi klienci będą na nim bezpieczni, a Ty będziesz pewien, że posłuży on w Twojej firmie przez lata. Ważna jest też oczywiście możliwość zakupu części zamiennych. Dlatego właśnie powinieneś wybrać produkty firmy Berg.

Berg jest niekwestionowanym liderem jeśli chodzi o produkcję gokartów na pedały. Jego wszystkie modele przechodzą szereg restrykcyjnych testów bezpieczeństwa i wytrzymałości zanim trafią do sprzedaży. Co ciekawe, produkty testowane są też… przez dzieci. Firma wychodzi z założenia, że w końcu to one są jej finalnymi klientami.Dlatego też wypożyczając sprzęt nie musisz mieć obaw, czy maluchy sobie z nim poradzą.

Co, poza nieporównywalnym bezpieczeństwem użytkowania, możesz zaoferować swoim klientom inwestując w produkty Berg? Przede wszystkim różnorodność. Berg wypuścił na rynek wiele modeli, od minimalistycznych, wyglądających jak prosty pojazd terenowy, po pojazdy na licencji John Deere, stylizowane na miniaturowe traktory. Zaproponuj swoim klientom „prawdziwego” Jeepa na pedały! Nawet znajdzie się coś dla małych, uwielbiających róż księżniczek.

Jednymi z najchętniej wypożyczanych pojazdów ostatnich lat były wszelkiego rodzaju pojazdy rodzinne: dwu i czteroosobowe. Również tego typu gokarty znajdziesz w ofercie Berg. Możesz być pewien, że to one w dużej mierze będą zarabiały na Twoją firmę w okresie wakacyjnym. Niektóre z nich możesz zamówić ze specjalnie montowanym dachem, który osłoni pasażerów przed słońcem.

Dlaczego u Nas kupić gokarty do wypożyczalni?


Duże doświadczenie

Od ponad 20 lat prowadzimy wypożyczalnie gokartów w Polsce. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy Ci pomóc w większości technicznych i organizacyjnych spraw.


Bądź liderem

Kupuj do wypożyczalni tylko sprawdzone gokarty, które gwarantują bezpieczeństwo i bezawaryjną jazdę.


Szybki zwrot z inwestycji

Zwrot z inwestycji zakupu gokartów do wypożyczalni może się zwrócić w czasie krótszym niż jeden sezon.


Gwarancja bezpieczeństwa

Wszystkie nasze gokarty są testowane zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi.