Berg gokarty Race

Aktywne filtry

Gokarty na pedały Berg Race

Jazda gokartami kojarzy się z szalonym sportem. Z tego założenia wyszła firma Berg wypuszczając na rynek linię Berg Gokarty Race. I chociaż są to gokarty na pedały, ich wygląd nie pozwala ani na chwilę zwątpić, że pojazdy mają wyścigowy pazur. Opływowy przedni spojler sprawia, że gokarty na pedały Berg do złudzenia przypominają smukłe, sportowe bolidy formuły 1.

Dostępne są w dwóch stonowanych kolorach – czarnym i białym. Również delikatne, kolorowe zdobienia przypominają, że w pojeździe wyścigowym to nie krzykliwy design się liczy, tylko prawdziwa moc. A moc niewątpliwie posiadają. Szosowy bieżnik sprawia, że są niepokonane na torach i alejkach parkowych. Przekładnia biegów BFR pozwala na szybkie manewry, w tym jazdę do tyłu. Zdecydowanie nie są to typowe zabawki ogrodowe. Potrzebują solidnej, utwardzonej drogi do pożerania, i młodego rajdowca, który pozwoli pokazać światu ich możliwości.

Gokarty Berg Race to nie tylko szybkość, ale również wytrzymałość. To produkt, który cierpliwe zniesie nawet najbardziej zażarte wyścigi i posłuży dziecku przez lata. Jak wszystkie produkty Berg, spełnia szereg norm bezpieczeństwa i stworzony został z myślą o najmłodszych użytkownikach. Nie zwlekaj z zakupem, jeśli Twoje dziecko kocha motoryzację i zdrową, sportową rywalizację.Gokarty z linii Race to czysta adrenalina i niesamowita zabawa. Maluch dzięki nim uczy się koncentracji, odpowiedzialności i obcowania z prędkością. Łatwiej będzie mu dzięki temu za kilka lat opanować prawdziwego „dorosłego” gokarta, skuter a w dalekiej przyszłości… samochód.