Berg gokarty Special

Aktywne filtry

Gokarty na pedały Berg Special

Czy masz czasem wrażenie, że Twoje dziecko to nieokiełznany wolny duch? Być może kpi sobie ze standardów i jednakowości? Chcesz, by część swojej energii wykorzystało na gokarcie, jednak boisz się, że klasyczny pojazd szybko je znudzi? Jeśli tak, musisz zapoznać się z linią Berg Gokarty Special.

Ta seria to niestandardowe zabawki ogrodowe. Chociaż są to najlepszej jakości gokarty na pedały Berg dedykowane dzieciom, mają w sobie coś zwariowanego i ujmującego. Przyjrzyj się np. trójkołowcowi Street-X. Oprócz tego, że nie ma jednego koła, brakuje mu również… kierownicy! Pojazdem steruje się przy pomocy balansu ciałem, podobnie jak robią to żużlowcy podczas wyścigów. Niewątpliwe pojazd wzbudza zainteresowanie i wyróżnia się spośród zwykłych gokartów.

A może Twoje dziecko uważa, że najlepiej jest bawić się we dwoje? Kup mu Berg Duo Chopper. Jest również trójkołowcem, ale za to wyposażonym w dwa siedzenia! Dzięki temu malec nawet podczas jazdy nie musi rozstawać się z najlepszym przyjacielem. Gdy wymontujesz dodatkowe siedzenie pasażer może jeździć… jak w rydwanie! Maksymalna waga użytkownika tego pojazdu to 100kg. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby maluch czasami przewiózł „staruszka” po ogrodzie.

Gokarty Berg Special to świetny wybór, gdy szukasz niestandardowych rozwiązań, a od gokarta oczekujesz czegoś więcej, niż klasycznej jazdy. Niczym nie ustępują zwykłym pojazdom, dziecko będzie nadążało więc za swoją gokartową bandą znajomych. Jednak oprócz tego do grupy będzie mogło wnieść powiew nowego, zwariowanego sposobu jazdy. Poznaj bliżej pojazdy z linii Special i zafunduj swojemu maluchowi oryginalną frajdę!