Bramki do piłki nożnej

Aktywne filtry

Sunsport Bramka do piłki...

Wytrzymałość, trwałość materiałów, bezpieczeństwo są to główne cechy bramek firmy Bex.

Cena 149,00 zł

Bramka treningowa trenażer...

Opis produktu Rodzaj produktu: Piłka nożna trenażer Najlepsze zastosowania: Piłka nożna, Piłka ręczna, Tchoukball, Siatkówka, Piłka wodna Kształt: Prostokątny Kolor produktu: Czarny Materiał: Galwanizowany metal, Polichlorek winylu (PVC) Regulowany kąt:Tak Zakres ustawienia kąta: 35 - 90 ° Waga i...

Cena 1 069,00 zł

Bramka treningowa trenażer...

Krótki opis Rodzaj produktu: Piłka nożna rebounder Najlepsze zastosowania: Piłka nożna, Piłka ręczna, Tchoukball, Siatkówka, Piłka wodna Kształt: kwadratu Kolor produktu: Czarny Materiał: Galwanizowany metal, Polichlorek winylu (PVC) Regulowany kąt: Tak Zakres ustawienia kąta: 35 - 90 ° Waga i...

Cena 777,00 zł

Bramki do piłki nożnej

Jeśli szukasz wspaniałej zabawki ogrodowej dla Twojego dziecka, sprawdź nasz sprzęt sportowy! Proponujemy Ci wysokiej jakości bramki do piłki nożnej. Ponadczasowa zabawa, jaką jest kopanie piłki nabiera dzięki nim nowego wymiaru.

Na pewno sam pamiętasz, jak kopałeś piłkę na podwórku. Super zabawa, gra zespołowa, zdrowa rywalizacja i duch walki! Co było najmniej przyjemne? Bieganie po piłkę wybitą za boisko. Albo choroba kolegi, który zawsze mógł „odkopać” piłkę z bramki. Chyba każdy pamięta też kłótnie o to, czy piłka dotknęła linii, czy nie. Producenci zabawek postanowili ulżyć małym piłkarzom i zadedykowali im serię produktów ułatwiających zabawę.

Sprawdź przede wszystkim nasze bramki do piłki nożnej. Mniejsze wersje prawdziwych bramek sprawią, że Twój maluch nie będzie miał wątpliwości, czy był gol, czy nie. Siatka zbierze piłkę, nie będzie trzeba biec po nią na drugi koniec ogrodu. Oferujemy Ci wiele modeli bramek. Różnią się od siebie rozmiarami, a także głębokością siatki. Jednak wszystkie z nich cechują się wyjątkową jakością wykonania i posłużą do zabawy przez dług czas. A może zainteresują Cię specjalne bramki treningowe? Ich zadaniem nie jest zbieranie piłek, tylko wręcz przeciwnie – ich odbijanie. Dzięki takiemu działaniu dziecko może ćwiczyć strzały bez pomocy drugiej osoby, która odkopie mu piłkę po trafionym golu. Sprawdzają się idealnie nie tylko przy ćwiczeniu kondycji, ale i celności.

Nasz sprzęt sportowy to również specjalne barierki, którymi możesz otoczyć boisko do gry. Rozwieją one potencjalne spory na temat autów, i dopilnują, by piłka nie odtaczała się za daleko od boiska. Komplety są ze sobą kompatybilne, można więc dokupywać kolejne zestawy tak, by boisko rosło wraz z dzieckiem. Innym wspaniałym prezentem dla małego piłkarza będą specjalne strikery. Są poręczniejsze do zabrania ze sobą w teren, niż bramka. Przy ich pomocy można wyznaczyć jednak strategiczne miejsca na boisku. Gdy zostaną trafione piłką, przewracają się i wydają dźwięk. Mogą więc być wykorzystywane również do ćwiczenia celności.

Zachęcanie dzieci do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu jest bardzo ważne dla ich zdrowia i kondycji. Klasyczna gra w piłkę pozwala dzieciom na zabawę w grupie, oraz wspólne przeżywanie klęsk i zwycięstw. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany, czy Twoje dziecko polubi grę w piłkę nożną, na początek kup mu po prostu… piłkę! Gdy łyknie bakcyla, z naszymi produktami będziesz gotowy na stworzenie w swoim ogrodzie miniaturowego Camp Nou. Zacznij budowę ogrodowego stadionu już dziś!