Exit Triker

Aktywne filtry

Trójkołowce na pedały Exit Triker

Jeśli szukasz wyjątkowego pojazdu na pedały dla swojego dziecka, zapoznaj się z produktami ExitTriker. Nie są to zwyczajne gokarty. Seria Triker to trójkołowce, pozwalające na szaloną zabawę. Nie posiadają zwykłej kierownicy – steruje się nimi balansując ciałem. Nisko zawieszone siedzenie powoduje, że wrażenia z jazdy są niesamowite. Pojazdy ExitTriker posiadają udoskonaloną konstrukcję, która stabilizuje ruchy przedniego koła. Po manewrach specjalne mechanizmy pomagają mu wrócić do wyjściowej pozycji.

Trójkołowce Triker dedykowane są dzieciom od 5 do 12 lat. Występują w kilku wersjach kolorystycznych, w tym w wersji dedykowanej dziewczynkom – różowo-białej. Te nietypowe gokarty na pedały w 2007 roku otrzymały nagrodę Hamsleys Toys Awards jako przebój w swojej klasie. Jazda tym pojazdem zdecydowanie odbiega od klasycznych dwuśladów z kierownicą. Wymaga koncentracji i świetnego wyczucia trójkołowca, jednak przynosi niesamowitą frajdę.

Wybierz pojazd z serii Triker jeśli szukasz niebanalnego prezentu, który pochłonie Twoje dziecko na dług czas. Triker jest również świetnym wyborem dla dzieci, które znudziła jazda zwykłym gokartem. Trójkołowiec poprawia kondycję fizyczną, a także uczy doskonałego balansu ciałem i ćwiczy zmysł równowagi. Chociaż zabawa wygląda na szaloną, pojazd jest całkowicie bezpieczny dla dzieci, nawet podczas ostrych przechyłów. Głębokie siedzenie daje stabilną pozycję, a boczne manetki pozwalają dziecku podpierać się rękami. Zamów trójkołowca ExitTriker i spraw swojemu dziecku niezapomnianą frajdę!