Gepetto®

Aktywne filtry

Produkty Gepetto®

Gepetto to postać z bajki, która uwielbiała tworzyć zabawki z drewna. Był twórcą między innymi Pinokia – chłopca, któremu wydłużał się nos, gdy kłamał. Nic więc dziwnego, że firma, która postanowiła produkować wyjątkowe zabawki z drewna, przyjęła właśnie jego imię. Wybór był trafny. Produkty tej marki to prawdziwe cuda!

Wydawać by się mogło, że w dobie wszechobecnego plastiku zabawki z drewna dawno odeszły do lamusa. Nic bardziej mylnego! Maluchy wręcz je uwielbiają, a rodzice z sentymentem prezentują je swoim dzieciom. Drewno jest produktem naturalnym, przyjemnym w dotyku. Zabawki maluje się obecnie specjalnymi, nietoksycznymi farbami, które nie są szkodliwe dla dzieci. Firma Gepetto wyszła naprzeciw oczekiwaniom rodziców i zajęła się dostarczaniem wysokiej jakości zabawek z prawdziwego drewna.

Jeździki na kółkach Gepetto to szeroki wybór modeli, w którym każdy maluch znajdzie coś dla siebie. W ofercie można znaleźć różnego rodzaju „zwierzątka” i „motocykle”, które pomogą maluchowi stawiać pierwsze kroki i uczyć go balansowania ciałem. Równie kultową zabawką, którą wielu dorosłych pamięta ze swoich lat młodości, są huśtawki drewniane Gepetto. Mają o wiele bardziej fantazyjne kształty i kolory niż ich wersje sprzed lat, jednak gwarantują dziecku nie mniej wspaniałą zabawę.

Mówiąc o drewnianych zabawkach nie można zapomnieć o popularnej zabawce ogrodowej – piaskownicy! Firma Gepetto oferuje swoim klientom ciekawy produkt, którym jest piaskownica składana. Pozwala ona maluchom na stawianie babek z piasku siedząc na ławeczce. Gdy zabawa się kończy, ławeczkę rozkłada się tak, że staje się klapą przykrywającą piaskownicę. Dzięki temu piasek chroniony jest przed niechcianymi wizytami dzikich kotów.

Gepetto to jednak nie tylko producent zabawek z drewna. To również dostawca wygodnych i przeuroczych mebelków do pokoju dziecięcego. Sofy tego producenta są często wykorzystywane w aranżacjach pokoików dla dzieci i sal przedszkolnych. Zarówno mini sofa, jak i bestseller firmy – maxi sofa, pozwalają dzieciom na wygodną i bezpieczną zabawę, a w razie nagłego spadku energii – krótką drzemkę. Sofy dostępne są w wielu kolorach, dlatego są tak chętnie kupowane przez rodziców.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem firmy Gepetto. Wszystkie jej produkty są tworzone z myślą o dzieciach. Każda zabawka i mebelek są dopracowane co do szczegółu. To wyjątkowe i oryginalne produkty, które posłużą Twojemu maluszkowi przez lata!