Naziemne

Aktywne filtry

Trampolina BERG InGround...

W razie niedostępności produktu w sklepie a dostępności u producenta, czas realizacji do 14 dni lub 399 zł brutto koszt przesyłki realizacja do 7 dni ● Mata do skakania AirFlow umożliwia 50% więcej AirFlow. Powoduje to lepszy komfort skakania i wyższy i bardziej elastyczne skoki! ● Wyposażony w...

Cena 4 989,00 zł

Trampolina BERG InGround...

W razie niedostępności produktu w sklepie a dostępności u producenta, czas realizacji do 14 dni lub 399 zł brutto koszt przesyłki realizacja do 7 dni ● Favorit jest wyposażony w sprężyny Goldspring Solo ● Rama jest odporna na rdzę w wyniku specjalnej obróbki cynku ● Solidna rama z mocnych rur o...

Cena 1 799,00 zł

Trampoliny Berg naziemne

Trampoliny naziemne z jakiegoś niewyjaśnionego powodu są mniej popularne w Polsce niż stojące. Jednak są one świetnym wyborem w wypadku użytkowania zarówno przez starsze dzieci i osoby dorosłe, jak i przez maluchy.Mata na poziomie gruntu daje dodatkowe możliwości ćwiczeń, i oferuje łatwiejszy dostęp, zwłaszcza dzieciom.

Trampoliny naziemne, umożliwiają wykonywanie dodatkowych akrobacji starszym dzieciom i osobom dorosłym, poprzez wskakiwanie i zeskakiwanie z nich. Wystarczy wkopać je w ziemię i nie mocować siatki zabezpieczającej, a dzięki temu otrzymamy idealne miejsce do ćwiczeń. Trampoliny Berg dają możliwość ściągnięcia siatki, a dodatkowo występują w wielu rozmiarach – każdy znajdzie więc model dla siebie.

Trampoliny naziemne to również lepsze rozwiązanie dla dzieci, niż zwykłe, stojące modele. Maluchy nie muszą dostawać się na matę po drabince, co wyklucza możliwość spadnięcia z niej.Zabawki ogrodowe dla najmłodszych powinny być przede wszystkim bezpieczne, dlatego zrezygnowanie ze stelaża pod matą jest świetnym pomysłem. W wypadku używania jej przez dzieci oczywiście lepiej jest zamontować siatkę ochronną.

Naziemne trampoliny Berg to szeroki wachlarz produktów. Wśród nich na pewno znajdziesz model o średnicy pasującej do Twojego ogródka. Kryterium wyboru może być też wytrzymałość maty w zależności od wagi jej najcięższego użytkownika. Jeśli nie wiesz, jaki model wybrać, skontaktuj się z nami. Opowiesz nam, czego oczekujesz od idealnej trampoliny, a my pomożemy wybrać Ci najlepiej dopasowany produkt.