0

BERG Biky Trail Green

849,00 zł
24.74.72.00
8715839090819
Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 1 szt. w magazynie!

DOSKONAŁE DO MIASTA, STWORZONE NA PRZYGODY
Nie chcesz czekać, aż będziesz większy? Nieutwardzona droga wzywa! Na zewnątrz jest pełno przygód, które tylko czekają na odkrycie. Chodzenie jest zbyt wolne, więc potrzebujesz kółek. Koł, które Ci odpowiadają, oczywiście. Ponieważ jesteś dzieckiem, ale już dobrze wiesz, co jest fajne, a co nie, dlatego ważne jest, aby Twój rowerek biegowy był wyjątkowy. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się odkrywać swoją okolicę, czy nieznane, wybierasz własną ścieżkę ze szlakiem rowerowym BERG.
BERG Biky Trail ma zieloną lekką ramę magnezową. Ta rama w połączeniu z fajnym wyglądem i wyposażeniem sprawia, że ten rowerek biegowy jest idealnym rowerem biegowym dla młodych poszukiwaczy przygód!


SPORTOWY WYGLĄD
Podobnie jak prawdziwy rower górski, ten BERG Biky Trail ma fajny terenowy wygląd. W przypadku Trail tak naprawdę chodzi o szczegóły. Na przykład ten rower ma solidne 12-calowe koła. Czy zauważyłeś również efektowną pomarańczową przednią i tylną piastę? Znajdziesz również wygodne pomarańczowe chwyty na Biky Trail, owijke na kierownicy i solidny aluminiowy podwójny przedni widelec.


FAJNE BŁOTNIKI
Dzięki fajnym czarnym błotnikom Biky Trail jest gotowy na przygodę, niezależnie od pogody. W ten sposób nie będziesz musiał pozwolić, by deszcz lub mokra nawierzchnia Cię powstrzymały. Przednie i tylne błotniki w jak największym stopniu zapobiegają rozpryskiwaniu wody lub żwiru. W ten sposób możesz się świetnie bawić.
Te błotniki są standardowym wyposażeniem BERG Biky Trail i są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego.


TABLICZKA REJESTRACYJNA
Chcesz spersonalizować swoją Trasę Rowerową? Możesz to zrobić, korzystając z dołączonego arkusza naklejek i tablicy rejestracyjnej. Najpierw wybierasz swój numer startowy, a następnie wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem możesz nakleić te naklejki na tablicę rejestracyjną. To sprawia, że Twój rower jest naprawdę wyjątkowy i oryginalny. Następnie z łatwością zamontujesz tablicę rejestracyjną z przodu kierownicy roweru. Jesteś gotów ruszać?


HAMULEC RĘCZNY
Jeśli kochasz prędkość, bezpieczeństwo jest bardzo ważne. Dlatego Biky Trail jest wyposażony w hamulec ręczny. Został zaprojektowany tak, aby można go było łatwo ścisnąć podczas jazdy w terenie, więc wiesz, że możesz liczyć na swój rower nawet w nieoczekiwanych sytuacjach.

24.74.72.00
1 Przedmiot

Opis

ASIN
‎B08LDQNMR3

Specyficzne kody

ean13
8715839090819

Jeśli produkt widnieje jako dostępny wysyłamy w ciagu 1-2 dni. 

Koszt przesyłki:

18 zł brutto - przesyłka z płatność z góry

21 zł brutto - przesyłka z płatnością przy odbiorze.

Od kwoty 500 zł w górę przesyłka kurierska jest DARMOWA na terenie Polski.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

BERG Biky Trail Green

849,00 zł