0

Wyrocznia Kronik Akaszy

70,00 zł
Brutto
WKA
9788376492230
Ostatnie sztuki w magazynie

Pośpiesz się! Tylko 2 szt. w magazynie!

Akasza to słowo wywodzące się z sanskrytu. Oznacza niebo, przestrzeń, eter – piąty żywioł, z którego wyłaniają się pozostałe: vata – powietrze, agni – ogień, ap – woda i prithivi – ziemia. Według ezoteryków Akasza to pole pamięci wszechświata. Wszystkich ludzie żyjący na Ziemi oraz każde inne  istnienie, zostawia po sobie ślad - niewidzialny zapis, mogący sięgać zarówno w przeszłość, jak i do dziejącej się właśnie teraźniejszości i do przyszłości.

"Wyrocznia Kronik Akaszy. Jesteś kochany" to pierwszy zestaw kart oparty o Kroniki Akaszy. Kroniki Akaszy to przestrzeń energetyczna z którą możesz się komunikować . Własna Kronika Akaszy to esencja zawierająca historię duszy każdego człowieka. By się z nią porozumieć, pomogą w tym magiczne karty autorstwa Gabrielle Orr.

Karty te wprowadzą cię w świat zbiorowej wiedzy i mądrości, zapewniając jednocześnie skuteczną samopomoc. Stworzone z miłością i dające możliwość intuicyjnego stosowania dostarczą ci jasnych odpowiedzi na istotne życiowe pytania – pokażą zarówno ukryte szanse, jak również możliwe rozwiązania problemów.

W zestawie "Wyrocznia Kronik Akaszy. Jesteś kochany" znajdują 44 przepiękne kolorowe karty, opatrzone pełnymi wyrazu ilustracjami i opisami. Można po nie sięgać w chwilach zwątpienia lub gdy potrzebujemy zadać pytanie swojej Kronice Akaszy. Poprzez karty przemawia ona do nas i wskazuje drogę. Zestaw zawiera też książkę z praktycznymi wskazówkami oraz głębszą interpretacją.

Stworzenie zestawu zawdzięczamy Gabrielle Orr, która jest jedną z osób rozwiniętych duchowo. Na całym świecie takie osoby służą innym jako łącznicy między polem Akaszy a poszukującym informacji człowiekiem. Można dotrzeć do swoich Kronik Akaszy samodzielnie, jednak wymaga to wiele pracy i można popełnić błędy – dobrze zatem zdać się na przewodnictwo doświadczonych nauczycieli.

Zestaw został wydany przez Wydawnictwo Kos, wydawcę cieszących się wielką popularnością książek z zakresu psychologii, filozofii, religioznawstwa, ziołolecznictwa i ezoteryki.

Gabrielle Orr – jest dyplomowaną terapeutką socjalną. Przez kilka lat pracowała z dziećmi upośledzonymi umysłowo i pacjentami ze śpiączką, w charakterze doradcy życiowego udzielała też porad. Dziś jest certyfikowanym nauczycielem i konsultantem Kronik Akaszy, praktykując uzdrawianie dotykiem. Jest też mistrzynią Reiki, praktykuje Body Talk i EFT, uprawia terapeutyczny masaż i jest konsultantką Feng Shui. ​Koncentruje się na inspirowaniu i podnoszeniu na duchu innych jako mówca motywacyjny i przewodnik duchowy.

WKA
2 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
9788376492230

Jeśli produkt widnieje jako dostępny wysyłamy w ciagu 1-2 dni. 

Koszt przesyłki:

18 zł brutto - przesyłka z płatność z góry

21 zł brutto - przesyłka z płatnością przy odbiorze.

Od kwoty 500 zł w górę przesyłka kurierska jest DARMOWA na terenie Polski.

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Wyrocznia Kronik Akaszy

70,00 zł