Trampoliny 244 cm

Aktywne filtry

Trampolina ogrodowa Interra...

EXIT InTerra Trampolina Inground ø244cm to kompaktowa, okrągła trampolina z szarą krawędzią ochronną, która ładnie prezentuje się w ogrodzie. W przypadku tej trampoliny wykopujesz dół w kształcie koryta w ziemi, gdzie trampolina zostaje umieszczona. Dzięki trampolinie EXIT InTerra nie masz...

Cena 1 699,00 zł

Trampoliny Exit 244 cm

Trampoliny ogrodowe 244 cm zacierają linię, która oddziela niewinną dziecięcą zabawę od poważniejszych treningów dla dorosłych. W tym rozmiarze produkowane są bowiem i kolorowe modele, dedykowane specjalnie maluchom, ale również trampoliny dla skoczków o wadze do 90kg. Wybierając model do swojego ogrodu zdecyduj więc, czy chcesz tylko stworzyć kolorowy plac zabaw dzieciom, czy może wreszcie też sam spróbować tej rozrywki?

Prawie dwuipółmetrowa trampolina nie należy do największych modeli. Z powodzeniem zmieści się w każdym ogrodzie. Jest to jednak rozmiar na tyle duży, że nawet dwoje dzieci będzie mogło się na zabawce komfortowo wyszaleć. Jeśli chodzi o treningi osoby dorosłej, mata o tej szerokości świetnie sprawdzi się nie tylko dla początkujących skoczków, ale również dla osób, które na trampolinie ćwiczą już od jakiegoś czasu.

Sam zdecyduj, czy wolisz model dla maluchów, z matą zadrukowaną wskazówkami do zabawy, czy nieco doroślejszą wersję, na której zaczniesz swoją przygodę ze skakaniem. Pamiętaj jednak, aby zawsze wybierać produkt znanej, renomowanej firmy. Trampolina to zabawka bardzo intensywnie użytkowana, warto wiec zainwestować w sprzęt, który posłuży przez lata.