Trampoliny 330 cm

Aktywne filtry

Trampoliny Berg 330 cm

Trampolina ogrodowa o średnicy 330 cm to już naprawdę solidny sprzęt do średnich ogrodów. Tego typu trampoliny projektowane są dla intensywnej zabawy dorosłych użytkowników, są więc wyjątkowo mocne, trwałe i niezawodne. Jest to jeden z najchętniej wybieranych rozmiarów. Dostępny jest w wielu wersjach kolorystycznych, zarówno naziemnych jak i stelażowych.

Ponieważ trampoliny 330 pozwalają na intensywny trening osoby dorosłej, wiele modeli dostępnych jest z mocniejszą siatką ochronną, która zdoła wytrzymać duże i częste obciążenia. Wybierz więc ochronę odpowiednią do Twoich potrzeb i poziomu treningów.

Trampoliny 330 od Berga są uwielbiane przez użytkowników również przez łatwość samodzielnego serwisowania. Rozciągające się po kilku latach sprężyny można szybko wymienić na nowe, podobnie jak inne części. To cecha lidera w swojej branży. Zaufaj więc tysiącom zadowolonych klientów i wybierz doskonały sprzęt z możliwością napraw. Większość supermarketowych, tanich trampolin po sezonie czy dwóch staje się bezużytecznych.