Berg gokarty Buddy

Aktywne filtry

Gokart dla dzieci Berg...

Wymiary (DxSxW): 115 x 69 x 63 cm Waga: 18 kg Maksymalna waga użytkownika: 50 kg

Cena 1 899,00 zł

Gokarty na pedały Berg Buddy

Seria gokartów Berg Buddy powoli staje się ikonąpojazdów dla dzieci. To zabawki dla maluchów od lat 3, które rosną razem z nimi. Gokarty Berg mają regulowaną kierownicę i siedzenie, śmiało mogą więc z nich korzystać nawet wyrośnięte ośmiolatki. Starszaki na pewno docenią skrzynię biegów BFR pozwalającą na jazdę do tyłu i szybkie hamowanie. Gokarty Berg Buddy to zabawka, która posłuży Twojemu dziecku przez lata.

Dlaczego warto kupić gokart Berg? Powodów jest co najmniej kilka. Po pierwsze, Berg jest liderem jeśli chodzi o bezpieczeństwo zabawek, które produkuje. Każdy gokart przechodzi wiele testów i posiada europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Gokarty są dostosowane do małych rączek i nóżek, a wszystkie niebezpieczne elementy są poukrywane pod obudową. Co ciekawe, oprócz wielu testów, które musi przejść każdy nowy produkt, jest on też używany i opiniowany przez… dzieci. Berg nie produkuje nowej zabawki, jeśli nie dostanie ona pozytywnej opinii od małych testerów.

Gokarty na pedały Berg to również jakość. Budowane z najwyższej jakości materiałów są zabawkami, którym niestraszna jest jazda po trudnym terenie, czy delikatne stłuczki. Firma oferuje części zamiennie do pojazdów, w razie gdyby maluchowi w jakiś sposób udało się np. popsuć koło. Wybierając tę markę możesz być pewien, że zabawka nie zacznie po sezonie skrzypieć, piszczeć czy rozpadać się podczas jazdy. Jej stabilna konstrukcja nie zmienia swoich walorów pomimo upływu lat. Chociaż pojazd waży tylko 18kg, jego kierowca może ważyć do 50kg. Gokarty Berga są stabilne, wygodne, łatwo się prowadzą i dlatego maluchy je uwielbiają. Są świetną alternatywą dla roweru, który wymaga od dziecka pełnego skupienia i wyćwiczonej równowagi. Zwrotne gokarty na pedały pozwalają dzieciom na beztroską radość z jazdy, ćwiczą refleks i uczą malucha czym jest prędkość. Sam proces nauki jazdy jest bezbolesny, czego nie można powiedzieć o nauce jazdy na rowerze.

To, co najbardziej doceniają dzieciaki, to jednak design. Kolekcja Buddy to nie tylko zwykłe, pomarańczowe gokarty. To również biało-różowy pojazd, który okiełzna każda mała księżniczka, a także modele stylizowane na Jeepa, ciągnik Fendt czy John Deere. Te ostatnie zbudowane są zresztą na licencji wymienionych firm. Kolorystyka do złudzenia przypomina prawdziwe pojazdy, a do tego można do nich kupić dodatkowe gadżety! Gokarty Berg cieszą oko i zachęcają do zabawy na świeżym powietrzu. Jeśli szukasz idealnego gokarta dla swojego maluszka lub starszaka, po prostu wybierz coś z kolekcji Berg Buddy!