Berg gokarty Off-road

Aktywne filtry

Gokart dla dzieci BERG...

Czarny i ciemny jak wszechświat, pomarańczowe detale przywodzące na myśl promienne planety i ekscytujące futurystyczne detale - gokart na pedały BERG Buzzy Galaxy zasługuje na swoją nazwę. Gokart dla dzieci od 2 roku życia to kolejna specjalna edycja BERG, której nie powinni przegapić prawdziwi...

Cena 849,00 zł

Gokart na pedały dla...

BERG opracował fajny BERG X-ite dla fanów gokartów na pedały. Akcenty graficzne pochodzą z linii silnika motocross, dzięki którym ten model gokarta na pedały jest bajerancki. Detale, takie jak specjalna naklejka na ramie, uzupełniają całość. Gokart BERG X-ite posiada wahliwą oś, dzięki której...

Cena 2 899,00 zł

Gokarty na pedały Berg Off-road

Szukasz gokarta do zadań specjalnych? Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem off road! Znajdziesz tu gokarty na pedały Berg stylizowane na potężne samochody terenowe. Jednak sam design to nie wszystko. Bieżnikowane opony i płynnie pracujące przekładnie BFR sprawiają, że Gokarty Berg Off Road poradzą sobie z każdą drogą. Skrzynia biegów pozwala na jazdę do przodu, do tyłu i skuteczne hamowanie. Regulowane siedzenia i możliwość użytkowania pojazdów przez dorosłych sprawiają, że jest to świetny pojazd nie tylko dla dzieci!

Gokarty Berg Off Road robią niesamowite wrażenie już na pierwszy rzut oka. W kolorach zgniłej zieleni, pustynnego piasku lub intensywnej pomarańczy przywodzą na myśl potężne auta do zadań terenowych. Wersja Jeep powstała nawet na licencji słynnej marki! Musisz wiedzieć, że nie są to zwykłe zabawki ogrodowe. Cechuje je wyjątkowa odporność na zużycie i wytrzymałość. Są bardzo zwrotne i przystosowane do jazdy w trudniejszym terenie. Piach, szuter, wertepy i nierówności to dla nich pestka.

Jeśli więc sam lubisz zabawy off road i chcesz zaszczepić tę pasję u swojego dziecka, spraw mu pojazd z terenowej kolekcji Berga. Pozwól małemu odkrywcy pobrudzić się i odkryć frajdę z jazdy w terenie. Pamiętaj jednak, że priorytetem w zabawie zawsze jest bezpieczeństwo. Wybierając pojazdy Berga możesz być pewien, że nawet najbardziej agresywne gokarty spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa, a Twoje dziecko czuje się na nich stabilnie. Wszystkie z nich, pomimo możliwości korzystania z nich przez dorosłych, projektowane są pod kątem obsługi przez drobne rączki dzieci.