Części zamienne

Aktywne filtry

Trójkątny zaczep do maty do...

Trójkątne zaczepy do maty do trampolin BERG utrzymują matę w naprężeniu co powoduje, że siły oddziałujące podczas skakania są odpowiednio równo rozłożone na macie.

Cena 49,00 zł

Siatka zabezpieczająca...

Siatka zabezpieczająca 430 cm zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas wykonywania skoków na ulubionej trampolinie.

Cena 1 429,00 zł

Siatka zabezpieczająca...

Siatka zabezpieczająca w trakcie skakania do twojej ulubionej trampoliny o objętości 380 cm. Waga netto (kg) 23,1 Głębokość brutto (cm) 17 Wysokość brutto (cm) 111 Szerokość brutto (cm) 46

Cena 1 399,00 zł

Trampoliny Berg części zamienne

Wybór trampoliny do ogrodu nie jest łatwą rzeczą. Chociaż mniej znani producenci kuszą niższymi cenami, często wynikają one ze słabej jakości oferowanego produktu i braku możliwości zakupu części zamiennych, jeśli trampolinę w jakikolwiek sposób uszkodzimy. Dlatego też wybierając trampolinę dla siebie pamiętaj, że znana marka z wieloletnim doświadczeniem na rynku daje Ci komfort użytkowania produktu na długo po jego zakupie.

Jednymi z najchętniej kupowanych są trampoliny Berg. Firma początkowo w swojej ofercie miała kilka modeli zabawki, jednak klienci tak się nimi zachwycili, że postanowiła poszerzyć swoją ofertę w ten sposób, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nic dziwnego. Berg stawia na bezpieczeństwo i długotrwałość produktów, w związku z czym te nawet najintensywniej użytkowane służą niezawodnie przez wiele lat.

Berg jako jeden z niewielu producentów oferuje również części zamienne do trampolin. Przy zużyciu jakiegoś materiału po latach lub nieopatrznym uszkodzeniu zabawki nie trzeba więc wymieniać całości. W zasadzie każdy element można dokupić osobno, zarówno te kluczowe jak mata do skakania, siatka ochronna czy pokrowiec na sprężyny jak i te mniej istotne: drabinka czy dodatkowa siatka na buty. Berg oferuje również szereg akcesoriów wydłużających żywotność trampoliny (np. pokrowce ochronne na matę), czy organizujących zabawę wokół niej (wspomniana siatka na buty, lub siatka oddzielająca miejsce pod zabawką tak, aby nic pod nią nie wpadało). Części zamienne do trampolin i dodatkowe akcesoria sprawiają, że swój przydomowy model możesz spersonalizować idealnie do potrzeb Twoich lub Twojego dziecka.

Możliwość zakupu części zamiennych podkreśla, że Berg projektuje swoje produkty do użytku wieloletniego, a nie tylko przez sezon. Firma niejednokrotnie zarzekała się, że priorytetem jest dla niej bezpieczeństwo zabawy, a zaraz po nim niezawodność zabawek. Kupując produkt do swojego domu nikt nie chce na tych dwóch rzeczach oszczędzać.

Wybierz firmę z doświadczeniem, pasją i poczuciem misji. Trampoliny Berg to idealne zabawki do Twojego ogrodu, które posłużą maluchom przez długie lata. Bezproblemowo możesz wymieniać w nic poszczególne elementy, a my zawsze doradzimy Ci, jak poradzić sobie z daną usterką. Produkty Berg to najwyższa jakość wykonania. Firma produkuje też popularne trampoliny do użytku komercyjnego, doskonale rozumie więc, czym jest intensywne użytkowanie. Nie daj się skusić tanim produktom kompletnie nieznanych firm! Kup bezpieczny i niezawodny produkt.