Siatki do trampolin

Aktywne filtry

Siatka zabezpieczająca...

Siatka zabezpieczająca 430 cm zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas wykonywania skoków na ulubionej trampolinie.

Cena 1 429,00 zł

Siatka zabezpieczająca...

Siatka zabezpieczająca w trakcie skakania do twojej ulubionej trampoliny o objętości 380 cm. Waga netto (kg) 23,1 Głębokość brutto (cm) 17 Wysokość brutto (cm) 111 Szerokość brutto (cm) 46

Cena 1 399,00 zł

Siatka zabezpieczająca...

Szczegóły produktu: Siatka ochronna Berg Comfort Szczególnie bezpieczna Samozamykające się wejście po wejściu i zejściu Idealny gadżet bezpieczeństwa do twojej trampoliny Berg! Dostępne rozmiary dla trampoliny o średnicy 330 cm, 380 cm, 430 cm Nadaje się do trampolin Favorit i Champion (także...

Cena 929,00 zł

Siatki do trampolin Berg, Exit

Witamy Cię z dziale z siatkami do trampolin. Możesz tu znaleźć siatki ochronne do większość modeli z naszej oferty. Wybiera się ją adekwatnie do średnicy maty w trampolinie.

Siatka ochronna do trampoliny jest absolutnie niezbędnym akcesorium, gdy z trampoliny mają korzystać dzieci. Zapobiega ona wypadnięciu malucha z zabawki na ziemię, gdy totalnie pochłonie go zabawa. Siatki do trampolin to też idealny dodatek dla osób dorosłych, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze skakaniem, i jeszcze nie do końca są w stanie skoordynować swoje ruchy na macie. Paradoksalnie kupują je też skoczkowie, którzy z treningi na trampolinie traktują profesjonalnie. Gdy ćwiczą nowe akrobacje, siatka gwarantuje miękkie lądowanie, jeśli nie końca im one wyjdą.

Siatki do trampolin sprawdzają się świetnie nie tylko w wypadku modeli stojących. Tworzą też idealną ochronę przy użytkowaniu trampolin naziemnych. Chociaż mata znajduje się na niższej wysokości, upadek na twardą ziemię może być bardzo bolesny. Niefortunne ześlizgnięcie się stopy z krawędzi maty skutkuje skręceniem kostki. Siatka, chociaż ogranicza widoki, gwarantuje beztroską zabawę bez konieczności oglądania się za siebie. Jest to szczególne istotne, gdy z zabawki korzystają dzieci. Jeśli jest ich kilkoro, w zabawie na pewno będą na siebie wpadały i niechcący popychały się. Siatka utrzyma je wszystkie w granicach maty.

Zabawki ogrodowe wystawione są na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, takich jak pogoda, ale i… przypadkowo wizytujące nasz ogród zwierzęta. Siatka na trampolinie czasami więc ma za zadanie nie chronić nas, ale samą trampolinę, przed ciekawskimi pazurkami poruszającymi się po macie. Zapobiega też odruchowi położenia czegoś na trampolinie, gdy akurat mamy ją pod ręką. Możemy więc być pewni, że gdy maluchy zaczną zabawę, nie znajdzie się wśród nich ciężki młotek lub ogrodowe grabki.

Wybierając siatkę na trampolinę warto poradzić się obsługi sklepu, jakie parametry powinna spełniać. Siatki do trampolin z założenia są mocne i wytrzymałe, ale zdarzają się modele o wyjątkowej trwałości. Pracownik sklepu po przeprowadzeniu krótkiego wywiadu na temat tego, jak trampolina będzie używana, wybierze Ci najbardziej dopasowany rodzaj.

Kupując siatkę do swojej trampoliny zawsze wybieraj produkt firmy, której masz trampolinę. Gwarantuje to idealne dopasowanie siatki, jej estetyczny wygląd, a co najważniejsze: maksimum bezpieczeństwa. Szukanie taniego zamiennika wyprodukowanego przez nieznaną nikomu firmę może skończyć się poważnymi urazami. Zachęcamy więc do przejrzenia naszej oferty siatek do trampolin. Jeśli masz wątpliwości, który produkt wybrać, nie wahaj się zadzwonić lub napisać do nas.