Trampoliny 430 cm

Aktywne filtry

Trampolina BERG InGround...

W razie niedostępności produktu w sklepie a dostępności u producenta, czas realizacji do 14 dni lub 399 zł brutto koszt przesyłki realizacja do 7 dni ● Mata do skakania AirFlow umożliwia 50% więcej AirFlow. Powoduje to lepszy komfort skakania i wyższy i bardziej elastyczne skoki! ● Wyposażony w...

Cena 4 989,00 zł

Trampoliny Berg 430 cm

Trampoliny ogrodowe 430 cm to jedne z największych modeli na rynku. Są bardzo popularne przy domach z wielkimi ogrodami, a ich najmocniejsze wersje możemy spotkać często w komercyjnym użytku. To absolutnie najwyższa półka, jeśli chodzi o możliwości zabawy.

Trampoliny 430 są oczywiście dostępne jako zwykłe, stelażowe modele, ale również jako wersje wkopywane w ziemię. Tak duża powierzchnia maty daje możliwość przejścia z amatorskiego skakania na profesjonalne akrobacje. Możliwości treningowe są w zasadzie nieograniczone.

Ten rozmiar jest idealny dla zaawansowanych skoczków, którzy skoki na trampolinie traktują jako formę codziennego treningu lub… dla wielodzietnej rodziny. Jeśli posiadasz swoje dzieci, a często odwiedzają je jeszcze maluchy sąsiadów czy brata, duża trampolina jest świetnym pomysłem, aby zająć czymś latorośle na dłuższą chwilę. Dzieci mogą bawić się bezpiecznie razem i przekazywać nadwyżki energii macie, zamiast rodzicom, którzy zyskują moment tylko dla siebie. Wybierz rozmiar 430, jeśli chcesz mieć swój sposób na opanowanie rozbawionego stadka!