Akcesoria

Aktywne filtry

Siatka zabezpieczająca...

Siatka zabezpieczająca 430 cm zadba o Twoje bezpieczeństwo podczas wykonywania skoków na ulubionej trampolinie.

Cena 1 429,00 zł

Siatka zabezpieczająca...

Siatka zabezpieczająca w trakcie skakania do twojej ulubionej trampoliny o objętości 380 cm. Waga netto (kg) 23,1 Głębokość brutto (cm) 17 Wysokość brutto (cm) 111 Szerokość brutto (cm) 46

Cena 1 399,00 zł

Siatka zabezpieczająca...

Szczegóły produktu: Siatka ochronna Berg Comfort Szczególnie bezpieczna Samozamykające się wejście po wejściu i zejściu Idealny gadżet bezpieczeństwa do twojej trampoliny Berg! Dostępne rozmiary dla trampoliny o średnicy 330 cm, 380 cm, 430 cm Nadaje się do trampolin Favorit i Champion (także...

Cena 929,00 zł

Trampoliny Berg akcesoria

Trampoliny Berg stały się ikoną. Od lat użytkownicy zachwalają ich precyzyjne wykonanie, a przede wszystkim nieporównywalną wytrzymałość. Raz kupione, służą całym rodzinom przez lata. Nic więc dziwnego, że stały się jednymi z najchętniej kupowanych produktów do ogrodu. Zabawki ogrodowe są wystawione na niszczące działanie czynników atmosferycznych. Jednak trampoliny od Berga wydają się nie przejmować zmianami pogody, trwale i niezawodnie stoją na posterunku, oferując dzieciom wspaniała zabawę za każdym razem, gdy tylko mają na nią ochotę.

Do swoich trampolin Berg wypuścił na rynek również serię dodatków. Do każdego modelu możemy dokupić różnego rodzaju akcesoria, które przedłużą żywotność naszej trampoliny jeszcze bardziej lub po prostu ułatwią korzystanie z niej. Bardzo chętnie kupowanym dodatkiem do trampolin stojących jest drabinka. Ułatwia ona dostanie się na matę najmłodszym (i najmniejszym!) użytkownikom. Gdy z zabawki korzystają dzieci, przydadzą się też takie akcesoria jak siatka na buty lub siatka pod trampolinę. Pomagają one w utrzymaniu porządku wokół zabawki i pod nią. Możliwość zakupu dodatków to również świetna opcja na odświeżenie swojej trampoliny. W każdej chwili da się wymienić zużytą siatkę lub mocno zabrudzony pokrowiec na sprężyny. Dzięki takim drobnym zakupom trampolina odzyska dawną świeżość. Dostępne są również pokrowce ochronne na maty o różnej średnicy. Gdy trampolina stoi nieużywana przez dłuższy czas, pokrowiec ochroni ją przed deszczem i brudem.

Mówiąc o zabawkach Berga nie można zapomnieć o kwestiach bezpieczeństwa, w których jest liderem. Dostępne akcesoria to również różnego rodzaju pianki i kołpaki zasłaniające ostre i twarde elementy. Jeśli więc któraś z pianek osłaniających pałąki od siatki przetrze się lub dziecko niechcący ją zerwie, można bezzwłocznie wymienić ją na nową.

Trampoliny Berg to legenda wśród solidnych trampolin na lata, a możliwość wymiany akcesoriów i zakupu części wymiennych tylko podkreślają to, że produkty mają służyć bezawaryjnie przez co najmniej kilka sezonów. Wybierając trampolinę dla swojego dziecka poświęć szczególną uwagę jej solidności jej wykonania i bezpieczeństwu zabawy, które z niej wynika. Nie ryzykuj zakupu najtańszego produktu, który po jednym sezonie zacznie się rozpadać, a niebezpieczne elementy będą zagrażać twojemu maluchowi. Wybierz markę, która na wszystkie swoje produkty posiada europejskie certyfikaty bezpieczeństwa. Dowiedz się więcej o produktach Berg, a w razie wątpliwości skontaktuj się z nami!